Petek Temizleme Firması

Petek Temizleme Firması

Petek temizliği alanında %100 kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Petek temizleme firması olarak, kış aylarında ve havaların soğuk olduğu mevsimlerde ihtiyaç duyulan petek kullanımının ısı performansını artıracak temizleme işlemleri yapmaktayız. Firmamız iletişim kurulduğu andan itibaren profesyonel ekibimiz aracılığıyla size bilgi aktarımında bulunur, söz verdiği tarihler içerisinde adresinize gelerek temizleme işlemlerini yerine getirir. Petek temizleme alanında yetkili olan firmamız, peteklerin temizliğini sağlar, havalarını alır ve kullanılır bir vaziyette bırakır.

Petek Temizliği Fiyatlandırma

Kombi ve ısı merkezi sistemli petek kullanımlarında, kombi petekleri kirlendiği zaman iç kısımlarında kireçlenmeler, taşlar ve yabancı maddeler olabilir. Bu da özellikle kış aylarında kullanılan peteklerin ısı performansını düşürerek, daha çok yaksanız da ısıda değişim olmamasına neden olacaktır. Hem fazla yakıp hem de ısı alamamanızın yanı sıra, aynı zamanda yüksek meblağ fatura ödemenize neden olacak petek içi kireçlenme ve kirlenme, cebinize fazlasıyla yansımaktadır. Buna engel olmak için yapılan petek temizliği yapılacak işlemlere göre fiyatlandırılır. Makineli ve kimyasalı temizlik yöntemlerinde petek temizleme firması olarak ayrı bir fiyat listesi yapmış bulunmaktayız. Her iki yılda bir yapılması önerilen petek temizliği, aylık olarak ödeyeceğiniz faturadan çok da düşük bir bütçeye sahip olmaktadır. Sizin ve ailenizin, aynı zamanda ofis çalışanlarınızın konforlu bir şekilde ısınması için en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

Petek Temizliğinde %100 Hizmet Kalitesi

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve teknik ekibimizle makineli ya da kimyasal yöntemli petek temizliği yaparken, müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer alır. Özellikle yaptığımız işin kaliteli ve %100 çözüm odaklı olmasına özen gösterdiğimiz petek temizleme firması olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için eski ve yeni petek modellerine göre temizlik yöntemleri geliştirir, radyatör paneller, doğal gazlı ve kömür sistemli petek panellerine göre ayrı temizlik yöntemleri uygulayarak %100 tam çözümlü sonuçlar almaya çalışırız. Peteğiniz temizlendiği andan itibaren %40 daha verimli çalışarak, ısı performansını kombi ya da merkezi sistemli ısıya göre ayarlayacak, sizin soğuk kış günlerinde konforlu bir şekilde ısınmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Petek Temizliği

Petek Temizleme firması olarak, profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz, petek temizleme yöntemlerini de kullandığınız petekli sisteme göre ayarlamaktadır. Özellikle peteklerin içinde biriken kireç, kir ve yabancı maddelerin temizlenme yöntemleri farklı olmakla birlikte petek kalitesine göre de değişmektedir. Tam ve profesyonel bir destek için peteklerin makine ya da kimyasala mı temizlenmesi gerektiğine karar veren ekibimiz, buharlı yıkama, kimyasal yıkama ve makine ile devri daim yaparak petek içini temizleme yöntemi kullanmaktadır.

Petek Temizlemede Önemli Noktaları Analiz Ederiz

Firmamız ihtiyacınız olan petek temizleme hizmetini verirken, peteklerinizin ısı performansını kontrol ederek, uygulaması gereken temizleme yöntemini uygulayacaktır. Aynı zamanda temizlik işlemi bittikten sonra peteklerinizin ısısına tekrar bakacak ve hava giriş çıkış bölgelerini kontrol edecektir. Kaliteli ve titiz bir temizlik için her zaman her yere ulaşım sağlayan firmamız, istek ve arzularınıza göre müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Petek temizleme işlemleri arasında sektörün ileri gelen çalışma performansına sahip bir şirket olmaya kurulduğumuz andan itibaren önem gösteriyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve çalışma disiplinimizle her zaman en iyi hizmeti ve tam çözümlü temizlik yöntemlerini geliştiriyor ve müşterilerimizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren, kaliteli hizmet ve konforlu ısınma şansına sahip olacaksınız. Petek temizliğinde bir numaralı hizmet için bizi tercih etmeniz, kaliteli hizmet almanız demektir.

petek temizleme firması