Anadolu Yakası Petek Temizliği

Anadolu Yakası Petek Temizliği

Kış aylarının en büyük problemlerinden biri olan hava soğukluğu, evde kullanılan kombi ve petekli ısınma sistemlerinin el yakan faturalarıyla sonuçlanmaktadır. Genellikle evlerin ısısının düşük ama faturaların yüksek geldiği dönemler petek temizliği yapılmayan ve petek ısı sistemlerinin kontrol edilmediği dönemler olacaktır. Bu nedenle belirli zamanlar yapılması gereken petek bakımı ve temizliği hem ısınmanızı hem de faturalarınızın daha tasarruflu gelmesini sağlayacaktır. Petek temizleme firması olarak, Anadolu yakası petek temizliği hizmetimizle, evinizi ısıtır faturalarınızı tasarruflu hale getiririz.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Anadolu Yakası Petek Temizliği hizmeti veren firmamız, il ve ilçelerde ev, kurum ve ofis petek sistemleri için titiz bir şekilde çalışmaktadır. Petek temizleme işlemi yapılmadığı takdirde, ısı performans düşüklüğü yaşanır ve kombilerin çok yakması nedeniyle faturalar umduğunuzdan daha fazla gelir. Bunun için en az iki yılda bir yapılması gereken petek bakımı ve temizliği, profesyonel ekibimiz sayesinde ısı performans artışı sağlayacak ve kış aylarında daha iyi ısınmanızı sağlayacaktır. Peteklerin eskidiği ya da kombinin arızalandığı gibi düşüncelere sahip olmadan önce yapmanız gereken şeylerden biri petek temizleme firmalarından yardım almak ve boşuna fazla masraf yapmamış olmaktır. Kısa zamanda yapılan temizlik işlemleri, bir ile iki yıla kadar konforlu bir şekilde ısınmanızı sağlayacaktır.

Petek Temizleme Yöntemlerimiz

Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, petek temizliği üzerine geliştirdiği yöntemler ve son teknoloji kullandığı makineler sayesinde uzun süreli kullanım sağlamanıza neden olacaktır. Özellikle kışın kullanılan peteklerin devri daim yapma performansları ve peteğin üst kısmı ısınırken, alt ve orta kısımlarının ısınmaması durumu peteğinizin içinde kireç, taş ve yabancı maddelerin biriktiği anlamına gelmektedir. Bu gibi maddelerden kurtulmak için makine yöntemi ve kimyasal yöntemler kullandığımız Anadolu Yakası Petek Temizliği hizmetimiz, kısa sürede işlem yapar ve petekleri kullanılır halde bırakarak temizlik işlemini bitirir.

Makineli Petek Temizleme Sistemimiz

Petek temizleme işlemi, sizin ya da bu alanda profesyonel olamayan insanların yapabileceği bir işlem değildir. Bunun için tecrübeli ve profesyonel bir ekibe aynı zamanda alanında uzmanlaşmış teknik uzmanlara ihtiyaç vardır. Son teknolojinin ürünleriyle petek temizleme işlemini daha kaliteli ve kolay bir şekilde getiren makineli petek temizleme sistemiz, makinelerin ana giriş borularına takılarak, banyonuzda bulunan petek giriş çıkışlarını temizleme işlemdir. Bu işlem için kullandığımız makine peteklere ve boruların bulunduğu alanlara zarar vermez, incelikli be nitelikli bir şekilde çalışılarak peteklerin eski performansına dönüşünü sağlar.

Kimyasal Petek Temizliği Sistemimiz

Uzun süre temizliği yapılmamış peteklerin, iç kısmındaki kireçlenmeler bazı durumlarda sadece makine yöntemiyle temizlenmez. Suyun devri daim etmesini engelleyen kireçlenme ya da taşlanma durumları ısı kaybı yarattığı gibi, kombi performansını da artırarak faturaların daha fazla gelmesine sebep olur. Bu durumda zarar etmek yerine petek temizliği yapılması gereken durumlarda, kimyasal maddeler aracılığıyla peteklerin içinde devri daim yapılır ve suyun çıkış yönüne akış sağlanarak peteklerin içerisinde oluşan kireç, taşlanma ve yabancı madde birikmeleri çıkış borusundan atılır. Kolay ve kullanışlı bir yöntem olan kimyasal petek temizliği için profesyonel bir yardım alabilir ve firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Petek Temizliğinde %100 Garanti

Anadolu Yakası Petek Temizliği yapan firmamız, peteklerinizin daha iyi performansta çalışması için yapılan işlemlerden sonra, peteklerin havasını alır, ısı kontrollerini yapar ve kullanabileceğiniz bir şekilde size teslim eder. %100 petek temizliği ve ısı performansı için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve petek temizliği yaptırabilirsiniz.